НОВИНИ

Призери ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»!

Вітаємо призерів ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»!

15:06 27.02.2020

Відкритий урок у 1 класі "Мандруємо Україною"

25 січня учні першого класу та Залюбовська Л.А. запросили вчителів на відкритий урок курсу "Я досліджую світ " "Мандруємо Україною". Діти разом із гостями відвідали столицю України  місто  Київ. Учні працювали із хмарою слів, картою України, досліджували медіа, повторили правила поведінки , коли загубився у незнайомому місці. Та найголовніше, першокласники створили колаж "Київ - столиця України" із світлин. Діти на уроці вчилися працювати у групах, ставити запитання , досліджувати, висловлювати власні думки.

13:05 27.02.2020

Захист робіт при Малій академії наук України

23 лютого у Запорізькому національному університеті відбувся обласний етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів шкіл. До складу делегації Берестівської сільської ради, що включала п’ять учнів увійшли і двоє учнів Миколаївської  школи. Учні були розведені по секціям. Перед захистом робіт відбулося урочисте відкриття. Учнів вітали проректор з науково-педагогічної роботи ЗНУ Гура О.І., декани та завідувачі кафедр, директор Центру «Грані», голови журі секцій. Випускниця МАН Бойко Ірина розповіла про свій шлях в науку та роль Малої академії наук. «Червоною ниткою» практично через всі виступи пройшов меседж до вчителів області – домагатись повернення норми, за якої переможцям обласного етапу нараховувались 10 балів під час вступу до вишів. Старостіна Маргарита, учениця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Кеда С. І.) представила на розгляд секції мистецтвознавство своє дослідження «Козак Мамай українського живопису», присвячене нашому земляку – художнику Олесю Семерні. Робота була оцінена фаховим журі максимальним балом – 25. Враховуючи хороший результат на контрольній роботі і захисті в цілому Маргарита виборола ІІ місце. Вітаємо з перемогою.

12:57 27.02.2020

«Рідна мова в рідній школі» у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Виховний захід під такою назвою відбувся в Берестівській школі 24 лютого. Підготували його учні 5 класу (класний керівник Омельченко Н.В.). Діти розповіли про походження свята, продекламували вірші про нашу мову, а також ще раз нагадали про те, що рідна мова – найдорожча, наймилозвучніша, найчарівніша.

12:54 26.02.2020

Вітаємо учасників Малої академії наук України

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку. Щороку учні Берестівської школи беруть участь у конкурсі. У цьому році учасницями стали учениця 9 класу Харченко Елеонора (керівник Горбуля А.А.) та учениця 11 класу Гарбузова Ольга (керівник Горбуля Н.В.). Вітаємо Елеонору з ІІ призовим місцем, яке вона виборола 23 лютого в місті Запоріжжі, та підтримуємо Ольгу, яка проявила старанність, наполегливість під час захисту своєї науково-дослідницької роботи. Дякуємо вчителям-керівникам.

12:55 25.02.2020

Міжнародний день рідної мови у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Щороку 21 лютого українці відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято багатомовності, взаєморозуміння та взаємоповаги, оскільки Україна має багату мовно-етнічну палітру. Абсолютну більшість населення нашої держави споконвіку складають представники українського етносу. Задля утвердження української мови як державної та мови міжетнічного спілкування в Миколаївській школі в цей день було проведено ряд заходів.

12:48 25.02.2020

Героїв завжди пам'ятають!

20 лютого Україна вшановувала героїв Небесної сотні. На виховний захід, присвячений цій даті, у Миколаївську  ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали гості: голова БРДА Півень Ірина, голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, заступник сільського голови Берестівської сільської ради Зиборов С. М., військовослужбовці, учасники АТО. Учні, вчителі та запрошені гості вшанували героїв Небесної сотні. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли вчитель географії та курсу "Захист Вітчизни" Кеда С.І та дівчата 10 класу.

12:39 24.02.2020

Відкритий урок з української літератури у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

5 лютого 2020 року в 11 класі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся відкритий урок на тему «Г. Тютюнник. Новела «Три зозулі з поклоном». «Вічна» тема «любовного трикутника» в новітній інтерпретації». На уроці було вдало поєднано різні форми і методи роботи, зокрема евристична бесіда, робота в групах, інтерактивні вправи «Недописаний рукопис», «Хмаринка тегів», «Кола Вена», «Конверт щирості», «Долоня щастя», сенкан. Цікава мультимедійна презентація, використання буктрейлера «Любові всевишній присвячується», аудіокниги, скрапбукінга продемонструвала сучасний підхід вчителя Омельченко Н.В. до уроку.

12:51 11.02.2020