Свято Миколая у Берестівському ДНЗ "Ромашка"

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

12:37 18.12.2020

Державні санітарні правила і норми

Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01 від 14.08.2001 № 63 (чинний до 01.01.2021 року)

13:02 16.12.2020

Місячник безпеки життєдіяльності у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

З метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти, утвердження здорового способу життя, охорони та зміцнення здоров’я, формування вміння правильно поводитись у критичних життєвих ситуаціях з 15  листопада по 11 грудня 2020 року у Берестівській школі проходив Місячник безпеки життєдіяльності .   У межах Місячника безпеки з учнями школи проведено ряд цікавих заходів: - першокласники (класний керівник Сахно Л.М.) переглядали «Відеоуроки Мудрої Сови» щодо безпечної поведінки в різних ситуаціях,  інсценізували казку «Умій почекати» К.Ушинського, повторювали правила поведінки під час рухливих ігор та правила дорожнього рух, склали  картину із пазлів «Автомобілі на дорозі», повторно провели тренування «Як правильно одягати та знімати захисну маску», «Вчимося правильно мити руки»;

16:03 15.12.2020

Конкурс "Новорічна композиція" у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

У Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов конкурс новорічних дитячих виробів"Новорічна композиція", в якому взяли участь: Харченко Віктор. Демиденко Віталій, Кліма Даша, Верескун Єлизавета,  Береговенко Ярослав. Галайко Альона - учні 3 класу,  Качанжи Вероніка, Сафіна Аміна - учні 4 класу, Іванова Ксенія, Карабань Ілля - учні 1 класу.   Роботи Іванової Ксенії та Верескун Єлизавети направлено до Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

14:57 14.12.2020

"Новорічна композиція" у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Учні Миколаївської школи взяли участь у шкільному етапі Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція". Роботи виконані з сучасних нових матеріалів в довільній формі. Бажаємо учням-учаникам та керівникам успіху та перемоги.

11:25 11.12.2020

«Новорічна композиція» у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

З 20 листопада по 07 грудня учні початкових класів Берестівської школи готували вироби для участі у шкільному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Найактивнішими стали учні 2 та 4 класів (класні керівники Залюбовська Л.А., Омельченко Є.О.). Діти справилися із завданням: запропонували до нашої уваги стилізовані ялинки, новорічні композиції, новорічні вінки, новорічні подарунки. Виставка дитячих поробок стала кроком до наближення новорічних свят та святкового настрою. Дякуємо батькам за допомогу і підтримку!

10:46 11.12.2020

Місячник безпеки життєдіяльності у Троїцькому ДНЗ «Пролісок»

З 16.11.2020 по10.12.2020року в Троїцькому ДНЗ "Пролісок" був проведений місячник безпеки з метою запобігання і попередження безпеки життєдіяльності дітей. Були заплановані та проведенні ряд заходів: заняття, ігри рухливі, дидактичні, логічні,вікторини,театралізація.

12:55 10.12.2020